Πλοήγηση

No survey published yet

Καλώς ήρθατε στο EduPage

Αγαπητοί Μαθητές,

σε αυτή τη σελίδα θα μπορείτε να βλέπετε το ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου, τις πιθανές αντικαταστάσεις των εκπαιδευτικών, καθώς και άλλες χρήσιμες πληροφορίες. Ελπίζουμε να σας αρέσει και να την βρείτε χρήσιμη.

Νέα

• Αγαπητοί χρήστες κινητών.

μπορείτε, επίσης, να ελέγξετε το ωρολόγιο πρόγραμμα σας και από κινητή συσκευή σας. Αν έχετε iPad, iPhone ή Android συσκευή, σύντομα θα είστε σε θέση να κατεβάσετε για αυτές τις πλατφόρμες, την σχετική εφαρμογή.

Για περισσότερες πληροφορίες, κάντε κλικ εδώ.here.

• Αγαπητοί Μαθητές και Εκπαιδευτικοί

μπορείτε τώρα να ελέγξετε το ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου και τις καθημερινές αντικαταστάσεις. Απλά κάντε κλικ στους αντίστοιχους συνδέσμους στο πάνω μέρος της σελίδας.

• 11/11/2015 Η ιστοσελίδα του σχολείου μας βρίσκεται πλέον στο διαδίκτυο. Εδώ θα βρείτε πολλές λειτουργίες και ενδιαφέρουσες πληροφορίες, όπως το ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου, τις πιθανές αντικαταστάσεις εκπαιδευτικών, καθώς και άλλα δεδομένα.

Νέα

• 45ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ